סמינר בלוגינג ושיווק 2.0 לאירגוניים חברתיים ואירגונים ללא מטרות רווח

כיצד ניתן לעשות שימוש בשיווק ברשת האינטרנט כפלטפורמה שיווקית למינוף חברתי וכלכלי?

האם וכיצד יזמים חברתיים יכולים להעצים את גיוס המתנדבים לעמותה ואת אופן העברת המסרים באמצעות שיווק 2.0?

ואולי הכי חשוב- כיצד ניתן לגייס תורמים ותרומות למטרות חברתיות באמצעות הרשת?

כנס הבלוגרים היהודי הבין לאומי הראשון המוצלח- אותו סיקרה בצורה כל כך יפה אדר שליו (לתמונות מהאירוע– תודה ליעקב רייכמן) העצים בכל המשתתפים את תחושת כוחם הגדול של הבלוגים כמנוע מרכזי לביצוע שינויים חברתיים בנושאים כגון עליה וציונות והותיר טעם לשמוע וללמוד עוד…

אנחנו שמחים לבשר כי ביום ראשון הקרוב ה 31 באוגוסט בירושלים יתקיים כינוס מקצועי שיעסוק בשאלות אלו בדיוק, אותו מארגנת Amuta2.0 האירוע יתמקד בנושאי בלוגניג ושיווק חברתי 2.0 לאירגונים ללא מטרות רווח ומלכ"רים ויתכבד גם בנוכחותו של היזם ג'ף פולבר.

מתי: ביום ראשון הקרוב ה 31 באוגוסט, 9:00-13:00.

איפה: ירושלים- מסעדת שמיל במעבדה, דרך חברון 28 (בתחנת הרכבת הישנה).

עלות: 100 ש"ח למלכ"רים, 150 למשתתפים.

לפרטים נוספים

הערה- האירוע מוגבל משתתפים ומתמלא במהירות, רוצו ל- רישום מוקדם.

image

קיראו עוד על האירוע:

כתבה שפרסמה בתיה פלדמן מעיתון גלובס הציגה שורה של מחקרים שהוכיחו שורה תחתונה ברורה:

"השורה התחתונה ברורה: על-פי המחקר, שבדק 200 ארגונים ללא מטרות רווח הפעילים במדיה החברתית, נראה כי יש קשר ברור בין היעילות של ההוצאות על שיווק במדיה לבין החשיפה שאליה זוכה הקמפיין. יותר מזה, נראה שההחזר על ההוצאה הוא ברור ומיידי."

 Amuta2.0 הינה קבוצה של אנשי מקצוע בראשותם של ידידתינו מריים שווב מ illuminea marketing & media  וליסה ברקן מ- Digital Shtick שבאה על מנת ללמד אירגונים ללא מטרות רווח כיצד הם יכולים לנצל ערוצים שיווקים אלו לטובתם ומתמקדת במתן פתרונות שיווק חברתי ברשת ונטוורקינג מקצועיים לשם העצמת היכולות של אירגונים ללא מטרות רווח קיראו עוד על הקבוצה.

את האירוע המקצועי יכבד בנוכחותו גדול אוכלי ארוחות הבוקר- היזם ג'ף פולבר שזו לו הפעם הראשונה לאכול ארוחת בוקר חברתית בירושלים, ג'ף גם יבצע באירוע את אקט הנטוורקינג המפורסם שלו.

כמו כן את האירוע יכבדו אנשי שיווק 2.0 רבים יחד עם יזמים חברתיים נמרצים ואירגונים ללא מטרות רווח (ניתן לצפות ברשימת המשתתפים המלאה והגדלה במהירות בתחתית הדף).

אנו מזמינים את כולכם לרוץ ולהרשם מהר כי לא נותרו מקומות רבים.