שבוע היזמות העולמי וכנס היזמות של פורום MIT + ראיון עם יובל רוטשטיין מפורם MIT ישראל

חדש!-בדקו את הדף ליזמים החדש שפרסמנו עבור יזמי אינטרנט

שבוע היזמות העולמי, המתקיים זו השנה השנייה, נפתח אתמול ביום ראשון (15/11) ולראשונה ישראל לצד עשרות מדינות אחרות ומיליוני משתתפים מכל העולם, תיקח בו חלק. הפעילויות הרבות שיערכו בישראל (נכון להיום כ- 90 פעילויות), מעמידות את ישראל במקום החמישי, בכמויות הפעילויות שיערכו במהלך השבוע, בכ- 100 מדינות.

בין התאריכים 15-22 לנובמבר, יתקיים מגוון רחב של פעילויות בינלאומיות, לצד פעילויות לאומיות ומקומיות, במטרה לעודד ולעורר יזמות, חדשנות ויצירתיות בקרב יזמים פוטנציאליים. את שבוע היזמות בישראל

(ew.org.il), מובילים המרכז ליזמות וחדשנות ע"ש ברוניצה ומרכז הידע לחדשנות שבטכניון, מרכז אספר ליזמות שבאוניברסיטה העברית בירושלים ופורום MIT ליזמות שבאוניברסיטת ת"א.
שבוע היזמות
שבוע היזמות העולמי מאורגן על ידי Make Your Mark, קואליציה של ארגונים עסקיים וחינוכיים, בבריטניה בשיתוף עם קרן קאופמן האמריקאית, הפועלת לקידום חברה יזמית.

נטוורקינג ליזם המתחיל:

הפעילויות, כאמור, פתוחות ומיועדות לכל יזם באשר הוא, ויכללו סדנאות, הרצאות, מפגשים ייחודיים בין יזמים ותיקים ומתחילים, בין בוגרי חוגי יזמות וכדומה.

בין שלל פעילויות השבוע מארגן גם פורום MIT ישראל, מחר ביום שלישי ה 17 בנובמבר כנס, בנושא: “GEW 2009 Technology. Funding. Market.” את תוכנית הכנס תוכלו למצוא בקישורים הבאים:

לקראת שבוע היזמות והכנס חשבנו שזה זמן מצויין לשוחח עם יובל רוטשטיין, מנהל תחום ייעוץ בפורום MIT ליזמות ישראל, ולהבין קצת יותר טוב כיצד סטארטאפ יכול להעזר בפורום:

יובל רוטשטיין “הכנס הקרוב- “טכנולוגיה, השקעות ושוק” שמארגן הפורום מצטרף לכנסים והרצאות מתמשכים שאנחנו מארגנים עבור יזמים מתחילים וותיקים בישראל,

פורום MIT ישראל שמח ליטול חלק בשבוע היזמות העולמי, ולתרום מניסיונו, בכל הכנסים שאנחנו מארגנים אנחנו מתמקדים בהיבט המעשי, אנחנו מנסים לצייד את היזם בארגז כלים, ולהתמקד בצרכים של חברת הסטארט-אפ בשלבים שונים של מחזור החיים שלה. נושאים שאנחנו מבקרים ומיעצים בהם נוגעים למגוון תחומים כגון: תהליך התוכנית העסקית והפרק הפיננסי, לרבות בניית הצוות המוביל את החברה, גיוס הון ואפשרויות מימון לחברות, אסטרטגיית קניין רוחני, שיתופי פעולה ומיזמים משותפים, ולעיתים נושאים ספציפיים יותר: מודלים עסקיים באינטרנט, הזדמנויות לחברות סטארט-אפ בטלקום, התחלת פעילות בארה”ב, הנפקה ציבורית ועוד…הפורום נתמך על ידי יזמים ותיקים רבים ואף רותם אותם לתהליכי ההתייעצות בהתאם לניסיון ולצורך, באופן זה חברות סטארטאפ יכולות להינות גם מהידע והניסיון הרב שיזמים מנוסים אלו צברו במהלך השנים.

אז אם אתם סטארטאפ בראשית דרכו או יזמים המתלבטים במהלך הדרך אתם לא לבד, אתם יכולים לפנות לפורום ואנחנו יחד עם מעגל היועצים והיזמים נעשה את מירב המאמצים לסייע לכם! אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ישיר באמצעות הפרטים הבאים: yuval@mit-forum.org.il 0523827828”

תאור מצויין של תהליך הייעוץ והסיוע שמקיים הפורם מופיע בבפוסט המצויין של ידידתינו ליאת ורדי-MIT כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול

מידע נוסף על התוכניות הקרובות של הפורום ניתן למצוא באתר הפורום וכמובן ב – פייסבוק וב – לינקדאין

בנוסף תוכלו לצפות בראיון טלוויזיוני עם אלה מטלון בערוץ 10, לקראת שבוע היזמות העולמי: