ארגונים ללא מטרות רווח- גוגל מעניקה מלגות פרסום חינם למלכ"רים בישראל

אם אתם ארגון ללא מטרות רווח אנחנו שמחים לספר לכם על פתיחת תוכנית Google Grants בישראל.

Google Grants הינה תכנית ייחודית של פרסום חינם המיועדת לארגונים ללא מטרת רווח ("מלכ"רים") בישראל.

Google Grants מספקת לארגון המתאים לתוכנית, פרסום חינם באמצעות Google AdWords כך שתוכל להתחבר ישירות לקהל היעד שלך. באמצעות מודעות טקסט קצרות ופשוטות המוצגות ב- Google.co.il אלפי (או אפילו מליוני) אנשים יכולים ללמוד על הארגון שלך באופן מקוון כשהם מחפשים אחר מידע הקשור אליו.
מקבלי Google Grants משתמשים במענק שלהם – פרסום AdWords בחינם ב-Google.co.il – כדי לעורר מודעות ולהגביר את כמות הביקורים באתרים שלהם

מי מתאים לתוכנית?

אם ארגונך רשום כחברה לתועלת הציבור, עמותה או הקדש ציבורי, מחזיק באישור ניהול תקין עדכני, ואשר מטרתו ותכניותיו עומדות בדרישות שנקבעו על-ידינו, אנו מועדדים אותך להגיש בקשה.
בישראל– על מנת שבקשת ארגון לקבלת מענק Google Grants תשקל, חובה על הארגון האמור לנהל עסקיו בישראל, להיות רשום כחברה לתועלת הציבור ("חל"צ"), עמותה או הקדש ציבורי ולהחזיק באישור ניהול תקין עדכני.

מי אינו מתאים?

ארגונים שכבר משתתפים בתוכנית Google AdSense אינם מתאימים להגיש בקשה לתוכנית Google Grants. בנוסף לכך, ארגונים שהם באופיים דתיים או פוליטיים אינם מתאימים, כולל קבוצות המתמקדות בעיקר בשדולות לשינוי פוליטי או לשינוי מדיניות.
Google שומרת לעצמה את הזכות להעניק פרסום לכל ארגון. הבחירה מתבצעת לפי שיקול דעתה הבלעדי של Google, וההחלטות לגבי מקבלי המענק הן סופיות.

הנחיות להצטרפות לתוכנית:

תוכלו למצוא כאן

שאלות נפוצות נוספות:

תוכלו למצוא כאן

הגשת בקשה להצטרפות לתוכנית:

כאן