כנס וורדפרס 2008- וורדקמפ ישראל נפתח רוצו להרשם!

כנס מערכת הבלוגים וורדרפס מתרחש בשנית.

איזה כיף!
בעקבות ההצלחה של הכנס בשנה שעברה בו גם זכינו להרצות בנושא שיווק קידום בלוגים במנועי חיפוש ולקראתו כתבנו את המדריך המלא לקידום בלוגים וורדפרס נפתח גם השנה כנס וורדקמפ ישראל כינוס בנושא פלטפורמת הבלוגים הפופולרית וורדפרס והפעם ציפור לחשה לנו שהכנס יתמקד ביכולת המינוף של אירגונים חברתיים ואירגונים ללא מטרות רווח באמצעות בלוגים ובפרט באמצעות פלטפורמת וורדפרס.

פרטים מלאים בתחתית הפוסט ותודה שוב לטל גלילי על המידע המוקדם.

מתוך האתר הרשמי:

וורדקמפ ישראל הוא הכנס השנתי של קהילת וורדפרס בישראל. כנסים דומים נערכים בכל רחבי העולם. בשנה שעברה נערך כנס וורדקמפ ישראל הראשון, לו נרשמו כ- 250 משתתפים. השנה צפוי הכנס להכפיל את מספר המשתתפים. הכנס מאורגן כולו בהתנדבות ואינו למטרות רווח.

מתוך האתר הרשמי:
מה זה וורדפרס?

וורדפרס (WordPress) היא המערכת המובילה בעולם להקמה וניהול של בלוגים עצמאיים, פרויקט קוד-פתוח של קהילה גדולה של מתכנתים, מעצבים ומשתמשים.

מהן מטרות הכנס?

כבכל שנה, מטרות הכנס הן בראש ובראשונה לחזק את הקשר בין משתמשי וורדפרס, להרחיב את קהל המשתמשים במערכת ולהעמיק את ההיכרות הטכנית עם וורדפרס. בנוסף, השנה נשים דגש על וורדפרס ככלי למעורבות חברתית ותרומה לקהילה וחיזוק הקשר בין קהילת וורדפרס בארץ לעמותות וארגונים שלא למטרת רווח.

מה יהיה בכנס?

השנה יערך הכנס בשני אולמות במקביל, ויציע הרצאות, פאנלים וסדנאות במגוון תחומים. הפעילויות מתאימות למשתמשים מתקדמים, מתחילים ואף למתעניינים שאינם מכירים את מערכת וורדפרס. תכני הכנס יועברו על ידי אנשי מקצוע מעולם האינטרנט, העסקים והאקדמיה , מהארץ ומהעולם. בואו להתעדכן בתכנית הכנס.

מתי ואיפה הכל קורה?

כנס וורדקמפ ישראל 2008 יתקיים ב- 16 בנובמבר בבית ציוני אמריקה. רחוב דניאל פריש 1, תל אביב (הוראות הגעה ומפה)

איך משתתפים?

ההשתתפות בכנס היא חינם (איזה כיף!), אך מותנית בהרשמה מראש היות שמספר המקומות מוגבל. רוצים להשתתף? תוכלו להירשם לכנס כאן.

איך אפשר לעזור?

כאמור, הכנס מאורגן כולו בהתנדבות ואינו למטרת רווח. רוצים לעזור? הנה כמה דרכים:

  • ספרו על הכנס לחברים, תנו קישור אצלכם בבלוג (אפשר גם להציב באנר שמספר על בואכם לכנס).
  • מכירים גורמים שיתעניינו במתן חסות לכנס או מתעניינים בכך בעצמכם? צרו קשר.
  • רוצים להעביר הרצאה בכנס? צרו קשר.
  • מעוניינים לסייע בארגון הכנס ולקחת על עצמכם משימות קטנות או גדולות? צרו קשר.

להתראות בוורדקמפ!